Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

Martin Kracik - Kservis

Výroba těsnění pro hydrauliku Stěhování strojů a zařízení Demontáže,montáže technologických celků - stroje a zařízení Servisní činost - hydraulické systémy Obchodní činost

Ještědská 204, Liberec

M - stavby, s.r.o.

Stavební firma - provádíme stavby rodinných a bytových domů, inženýrských sítí, stavby na klíč, rekonstrukce, dřevo stavby, tesařské práce, omítky, fasády, podlahy, schody, sádrokarton, zateplení, střechy. Prodáváme stavebniny a reality - pozemky.

Selská 11, Liberec

PT - ElektroMont

Realizace elektroinstalačních a elektromontážních prací rodinných domů a menších průmyslových objektů. Údržba elektroinstalací Servis bran a garážové techniky, automatických dveří

Liberec

RADON-LIMIT, ing. Antonín Grygar

Provádím měření radonu na pozemcích i v dokončených stavbách. Zpracuji protokol z provedených měření pro stavební řízení, kolaudaci, pro přestavby i prodej. Rychlé zpracování, poradenství.

Dr. Milady Horákové 591, Liberec

EMKAS s.r.o.

Stavební firma Emkas se sídlem v Liberci provádí veškeré stavební práce. Nabízíme stavby rodinných domů, rekonstrukce bytů i budov, dohled nad stavebními pracemi, sanace a další služby v oboru stavebnictví.

Kamenická 471, Liberec

Zemní práce, demolice staveb Liberec

Služby v oblasti demolice domu mechanizací. DEMOLICE, bourání staveb a jiných budov. Demolice stavby demolice strojem JCB4CX, otočný kolový bagr. DEMOLICE dřevo stavby, chaty, garáží ZEMNÍ PRÁCE výkopové práce mechanizací minibagr. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.zemniprace-demolice.net

Liberec

Bourací práce, demolice staveb Liberec

Bourací práce, demolice dřevěné stavby, demolice domu,ruční bourací práce v interiéru bytů, demolice, autogenní práce, výkup železa, odvoz odpadu, suti, kontejnery. Pro více informací navštivte naše stránky www.bouraci-prace.net

Liberec

Adekor - malíři pokojů, malování bytů Liberec

Malování, lakování, zednické práce, sádrokartony, fasády, podlahářské práce. Provádíme malování bytů a domů, zajistíme vymalování firem a n...

Liberec

Martin Gála - demoliční práce, demolice

Profesionální demoliční práce, demolice staveb, výkopové práce, bourací práce, autodoprava, odvoz odpadu a suti. Rozumné ceny. www.demolicniprace.com

Liberec

Rendl Jiří

zabýváme se elektrikářskými pracemi,novostavby,rekonstrukce bytových jader,opravy elektroinstalací,rodinné domy,průmyslové objekty,chaty,poruchy.Servi...

Sněhurčina 680, Liberec

Zahradnické práce, zahrady Liberec

Zahradnické práce na klíč, naše nabídka zahradnické služby: sekání trávy, sekání parkové trávy, sekání luční vysoké trávy, sekání ruderá...

Liberec

Rendl Jiří

Elektroinstalační práce, opravy elektroinstalací pro byty, rodinné domy, firmy.

Sněhurčina 680, Liberec

SCHAUER, s.r.o.

Provádíme výstavbu průmyslových staveb, střech, rodinných domů na klíč, zemní a výkopové práce, demolice. Lité podlahy- anhydritový potěr, krovy, zateplování fasády a izolace budov. Dodáme rozpočty celé rekonstrukce stavby oprav, střechy a realizace.

Dlouhá 55, Liberec

Hodinový manžel

opravy, údržbu, montáže a další pomoc ve vaší domácnosti, kanceláři nebo na zahradě

Na Žižkově 810/33, Liberec

Topaza, spol. s r.o.

Stavíme rodinné domy na klíč a základové desky pod montované domy. Provádíme rekonstrukce rodinných domů a průmyslových staveb. Letní a zimní úklid průmyslových objektů. Stavební zámečnictví.

Strakonická 130/23, Liberec

Jan Puchýř - Natural Line

Zabýváme se komplexním řešením Vaší zahrady a veřejné zeleně od návrhu po realizaci i dílčími zahradnickými a lesnickými pracemi na klíč, údržby zahrad, závlahové systémy. Provádíme terénní úpravy, zahradní jezírka, skalky, pergoly a altány.

Zeyerova 296/8, Liberec

Komárek, s.r.o.

Vyrobíme na CNC stroji pomocí SEMA programu a namontujeme krovy, sruby, roubenky, dřevo stavby, altány, pergoly, podlahy, dřevěné ploty, dodáme dřevo, řezivo, Velux, Bramac, Tondach, Osb, Kvh. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, střechy na klíč.

Svojsíkova 944/12, Liberec

Anexi, s.r.o.

Společnost poskytuje komplexní služby při realizaci a rekonstrukci střechy, tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajišťujeme rekonstrukce fasád. Speciální výškové práce. Antikorozní a protipožární nátěry ocelových konstrukcí. Montážní plošiny MP13.

U Lomu 182/2, Liberec

SunGarden.cz

Architektura zahrad. Vaše zahrada nabízí zahradnické služby v oblasti zahradní architektura, návrhy a projekty. Realizujeme Vaše okrasné zahrady, výsadba a údržba zeleně. Realizujeme jezírka a závlahové systémy. Dodáváme rostliny a travní koberce.

Havraní 1223/11, Liberec

Alexandr Boček - Aquatrend

Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytových jader a bytů. Přestavby bytů, realizace staveb rodinných domů, včetně poradenství. Kompletní instalatérské, topenářské, zednické a sádrokartonářské práce. Dále zajistíme revizní zprávy.

Nad Údolím 220, Liberec

Hygia

Provádění vodoinstalace, plynoinstalace a ústřední vytápění. Prodej vybavení, stavba, rekonstrukce koupelen a sprchových koutů. Obchodně technická činnost v oboru zdravotně technických instalací.

Česká 296, Liberec

MORAVEC STANISLAV ZÁMEČNICKÉ - SVÁŘEČSKÉ PRÁCE

Provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, zastřešení plochých střech a atypické zámečnické práce na zakázku (zastřešení benzínových pump, opláštění hal a skladů, ocelová schodiště, zábradlí, skleněné podlahy).

Puškinova 459, Liberec

Radium, spol. s r.o.

Zajištění měření radonu pro stavební povolení - radonový index. Krátkodobé měření radonu v objektech před kolaudací a rekonstrukcí. Působíme v Královéhradeckém, Karlovarském, Libereckém a Středočeském kraji.

Strakonická 375, Liberec

FENESTRA WIEDEN, s.r.o.

Navrhneme, vyrobíme hliníková okna a dveře, bronzová okna. Smontujeme prosklené fasády, kompletní opláštění budov, ploché prosklené fasády prostorové, protipožární prosklené hliníkové konstrukce. Zimní zahrady + zastřešení bazénu. ISO 9001:2000.

Malodoubská 355/6, Liberec

Sato - instalatérství, spol. s r.o.

Provádíme veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce se zaměřením na novou výstavbu a rekonstrukce většího rozsahu. Nabídku zpracujeme do 5 ti dnů. Jsme držiteli certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Erbenova 322, Liberec

ZÁMEČNICTVÍ PEČENÝ, s.r.o.

Výroba klíčů všeho druhu, prodej a montáž vložek, zámků, systémů hlavního a generálního klíče, výroba razítek, broušení nástrojů a gravírování.

5. května 33/18, Liberec

GEODET CZ, s.r.o.

Provádíme kompletní geodetické práce a služby pro občany a organizace v oblasti katastru nemovitostí a inženýrské geodézie (geometrické plány, mapové podklady, vytyčení staveb). Dle požadavku vyhotovíme zakázky v grafické či digitální formě.

Svojsíkova 849/7, Liberec

Bohuslav Pecka - Truhlářství

Provádění truhlářských prací na zakázku. Vyrábíme dveře, okna, nábytek, bytové doplňky, dřevěná obložení a schodiště včetně dopravy a montáže.

Budovcova 972/15, Liberec

Vladimír Nedvěd - Truhlářství

Nabízím výrobu kuchyní a nábytku na zakázku. Příjem zakázek z celé ČR i zahraničí.

Hluboká 4, Liberec

Zámečnictví Ron, s.r.o.

Výroba okrasných mříží a plotů. Provádění zámečnických prací.

Kubelíkova 455/62, Liberec

Jiří Runt - Zámečnictví

Výroba zámků a kování. Nabídka malířských a natěračských prací.

Putimská 333/21, Liberec

Tesařství Jan Štýbr

Nabídka tesařských a stavební prací, kompletních rekonstrukcí střech, sádrokartonových a půdních vestaveb.

Na Bídě 566/4, Liberec

ABAC Luděk Vrabec

Pokládáme podlahy v okrese Liberec i Praha - plovoucí podlahy, palubkové podlahy, podlahy z PVC, korek, provádíme broušení a lakování parket, pokládání koberců, lepení antistatických podlah vč. vodivé sítě, lepení schodišť. Prodej materiálu KRONO.

Příkrá 541, Liberec

Zdeněk Sokol - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Provádění klempířských a pokrývačských prací. Opravy střech.

Březnická 546, Liberec

Jiří Vyhlídko

Kovovýroba a svářečské práce, zámečnictví. Vyrábíme kované ploty, mříže, zábradlí schodišťové a balkonové, ale také posuvné brány, branky.

Stavební 199, Liberec

Stanislav Pozník - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací.

K Bucharce 247, Liberec

Rudolf Mužák - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Výroba a montáž stavebních klempířských prvků.

Irkutská 75, Liberec

Vladimír Francúz - Pokládání koberců

Pokládání koberců, parket a korkových a PVC krytin.

Hůlkova 286, Liberec

Milan Jůza - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Provádění klempířských, pokrývačských a truhlářských prací.

Pilínkovská 415, Liberec

Stanislav Malý - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Provádíme montáž střešních krytin, klempířských prvků a lepení plochých střech. Nabízíme hydroizolace a zateplovací systémy.

Maškova 111, Liberec

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?