Stavební firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5

Milan Listopad

Provádíme: Tesařské, sádrokartonářské, podlahářské práce v Libereckém kraji a okolí. Montáž, stavbu krovu, pergol, přístřešků, pokládku d...

Dětřichov 221, Frýdlant vČ.

Unibuild s.r.o.

Stavby na klíč,demolice,rekonstrukce ,malby,teréní upravy,stavební činnost,Stavby na klíč,demolice,rekonstrukce ,malby,teréní upravy,stavební činnost,elektro instalace,zámková dlažba,klempířské práce,tesařské práce,topení voda plyn,rekonstrukce bytových jader

Nový Zlíchov 3172/6, Praha

M - stavby, s.r.o.

Stavební firma - provádíme stavby rodinných a bytových domů, inženýrských sítí, stavby na klíč, rekonstrukce, dřevo stavby, tesařské práce, omítky, fasády, podlahy, schody, sádrokarton, zateplení, střechy. Prodáváme stavebniny a reality - pozemky.

Selská 11, Liberec

EMKAS s.r.o.

Stavební firma Emkas se sídlem v Liberci provádí veškeré stavební práce. Nabízíme stavby rodinných domů, rekonstrukce bytů i budov, dohled nad stavebními pracemi, sanace a další služby v oboru stavebnictví.

Kamenická 471, Liberec

Framak

Zednicke prace

Haškova 938/8, Liberec 6

Construction Management s.r.o.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví, realit, správy majetku a nemovitostí. Zabýváme se developerskou, inženýrskou a sta...

Široká 170/22, Liberec II.

LISTAV RD, s.r.o.

Rodinné domy na klíč, dřevostavby, rekonstrukce

Gutenbergova 272/5, Liberec

SCHAUER, s.r.o.

Provádíme výstavbu průmyslových staveb, střech, rodinných domů na klíč, zemní a výkopové práce, demolice. Lité podlahy- anhydritový potěr, krovy, zateplování fasády a izolace budov. Dodáme rozpočty celé rekonstrukce stavby oprav, střechy a realizace.

Dlouhá 55, Liberec

Havax, a.s.

Provádíme průmyslové stavby, pozemní stavby, dále pak občanská a bytová výstavba. Výstavba nových obytných, občanských a průmyslových objektů. Rekonstrukce stávajících objektů, sanace a opravy objektů. Domy na klíč. Demolice a sádrokarton.

Ruprechtická 732/8, Liberec

Arbos, s.r.o.

Dřevostavby - montované domy - rodinné domy - nízkoenergetické domy - vše na klíč. Kompletní realizace dřevostaveb a domů do 120ti dnů. Nabízíme z...

Sokolská 1365, Liberec

REALING CZ, s.r.o.

Zprostředkujeme koupi, prodej a pronájem nemovitostí. Komerčních, výrobních a skladovacích, areálů, pozemků. Vyhledáme vhodné nemovitosti a investiční příležitosti. Zajišťujeme kompletní realitní servis.

Voroněžská 144/20, Liberec

Durango, s.r.o.

Stavební firma se specializuje na opravy a rekonstrukce historických budov - krovy, roubenky, střešní krytiny, práce s kamenem (opěrné zdi, mosty), pískování. Sanace budov nebo jejich částí, likvidace dřevokazného hmyzu, hub a plísní, prevence.

Široká 302/31, Liberec

Komárek, s.r.o.

Vyrobíme na CNC stroji pomocí SEMA programu a namontujeme krovy, sruby, roubenky, dřevo stavby, altány, pergoly, podlahy, dřevěné ploty, dodáme dřevo, řezivo, Velux, Bramac, Tondach, Osb, Kvh. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, střechy na klíč.

Svojsíkova 944/12, Liberec

Topaza, spol. s r.o.

Stavíme rodinné domy na klíč a základové desky pod montované domy. Provádíme rekonstrukce rodinných domů a průmyslových staveb. Letní a zimní úklid průmyslových objektů. Stavební zámečnictví.

Strakonická 130/23, Liberec

Lipax, stavební a obchodní společnost, s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí rekonstrukce objektů, opravy fasád, výstavbu hal a rodinných domů a vnitřní sádrové omítky. Veškeré práce včetně projektu provádíme dodavatelsky v krátkých dodacích lhůtách.

Hodkovická 31, Liberec

EUROCZECH, společnost s ručením omezeným

Developerská společnost nabízí prodej domů a bytů do osobního vlastnictví. Nové domy na prodej v lokalitě Jablonec nad Nisou - Horní Proseč. Nové byty na prodej v lokalitě Mnichovo Hradiště.

Masarykova 522/12, Liberec

A-IPS, s.r.o.

Nabízíme výstavbu montovaných dřevo staveb, zděných domů, nízkoenergetických zděných domů, zateplování zděných domů a budov. Provádíme tesařské a pokrývačské práce a montáž sádrokartonu. Vlastní projekční kancelář je součást naší komplexní nabídky.

Hanychovská 622/1, Liberec

Europanel, s.r.o.

Výrobce stavebního systému EUROPANEL - sendvičové panely z OSB desek a polystyrenu pro dřevostavby, rodinné domy, bytové domy a zahradní architekturu chatky, chaty, nářaďové domky, pro altány, pergoly, garážová stání, prodejní stánky.

U Kolory 302, Liberec

LB LIMARK spol. s r.o.

nabízíme stavbu rodinných domů na klíč, včetně fasády, provádíme rekonstrukce bytových jader a průmyslové objekty. Zastoupení všech tuzemských výrobců (hydromasážní vany a boxy), servis. Akrylátové vany (prodej, opravy, rekonstrukce pomocí akrylátové vložky).

5. května 60/42, Liberec I-Staré Město

H & B - stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonů a minerálních podhledů. Dále rekonstrukce rodinných domů a koupelen, obkladačské práce, půdní vestavby, zateplení budov, fasády, omítky, elektroinstalace.

Nová 1380, Frýdlant

Gabionmont, spol. s r.o.

Stavební firma se zaměřením na opěrné zdivo.

Senovážná 208/7, Liberec

Jaroslav Balcar - Stavební firmy

Stavební firma.

Na Hradbách 905/5, Liberec

JBK Liberec, spol. s r.o.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Mírová 574/8, Liberec

Nové bydlení Pavlovice, družstvo

Výstavba řadových rodinných domků. Nabídka prodeje do osobního vlastnictví.

Jestřábí 974/1, Liberec

One - stavební, s.r.o.

Zabýváme se stavební výrobou, včetně dodávek investorských celků, zateplování budov a truhlářskou výrobou.

Domky 194/35, Liberec

František Čermák - Stavební firmy

Nabídka stavebních a obkladačských prací.

Letná 433/12, Liberec

Daniel Ondo - Stavební firmy

Zaměřujeme se na rekonstrukce památkových objektů, ale i rodinných a bytových domů, s potřebou citlivého přístupu k rekonstrukci.

Ruprechtická 688/23, Liberec

Universal Comp, s.r.o.

Veškeré stavební a zednické práce. Výstavby, rekonstrukce, zateplování rodinných domů i průmyslových objektů.

Americká 762/56, Liberec

Ján Kaličiak - Stavební firmy

Realizace půdních vestaveb, nadstaveb a výstaveb rodinných domů. Návrhy, projektová dokumentace, zajištění stavebního povolení, stavba domů na klíč.

Michelský vrch 73/36, Liberec

D.S.K. - CZ, spol. s r.o.

Nabídka služeb stavební firmy.

Barvířská 126/5, Liberec I

N.T. plus, spol. s r.o.

Rekonstrukce, protikorozní ochrana, zesilování a sanace betonových konstrukcí, dodávky nosných železobetonových podlahových desek a nátěry oceli.

Lounská 495/1, Liberec

Petr Šmakal - Stavební firmy

Provoz stavební firmy.Výstavba budov.

Máchova 486/25, Liberec

Prelux, s.r.o.

Nabídka stavební činnosti.

Dr. Milady Horákové 534/78, Liberec

Real - Ponrepo, s.r.o.

Nabídka služeb stavební firmy.

Šlikova 408/10, Liberec

STI-CONSULT, s.r.o.

Provádíme realizace pozemních, inženýrských a průmyslových objektů na klíč. Poskytujeme poradenství v investiční výstavbě. Nabízíme stavební dozor.

Hanychovská 328/10, Liberec

PMK, spol. s r.o.

Dodávky a montáže sádrokartonových konstrukcí, zdvojených podlah a kazetových podhledů.

Pivovarská 866, Liberec

Afor D2, s.r.o.

Realizace developerských projektů.

1. máje 97/25, Liberec

Prokon Liberec, s.r.o.

Nabídka stavebních prací na klíč včetně zajištění projektové dokumentace, stavebního povolení a technického dozoru staveb.

Nitranská 418/8, Liberec

United Globell Company, a.s.

Nabídka nových bytových a nebytových prostor.Rezidenční komplex tvoří dvě budovy, jedna pouze bytová, druhá polyfunkční (byty a komerční prostory...

Americká 215/75, Liberec

Finalstav, spol. s r.o.

Provádění staveb na klíč. Rekonstrukce budov a čerpacích stanic.

Kubelíkova 74/16, Liberec

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?