Prodej izolačního materiálu

   

  Viktor Rejnart

  provádí nové realizace, generální opravy a rekonstrukce střech sedlových i plochých. Opravy památkových a histor. objektů. Provádíme složité a atypické klempířské, pokrývačské práce a tesařské práce. Prodej střešních materiálů. Hydroizolace střech.

  Londýnská 123/17, Liberec XI-Růžodol I

  AIZOL, s.r.o.

  nabídka profi partnera pro střechy, fasády a izolace. Váš dodavatel pro betonové, pálené, vlnité, plechové, plastové a bitumenové krytiny. Dále v nabídce šindele, tepelné izolace, zateplovací systémy, fólie, extrudovaný polystyren a polykarbonátové desky.

  Jičínská 121/13, Liberec VIII-Dolní Hanychov

  Ekomirelon Liberec

  nabídka velkoobchodu s tepelnou, zvukovou a protipožární izolací. Nabízí značky Mirelon, URSA, Armaflex, Kaiflex, Tubolit, Isover, Rockwool a Nobasil. Dále naše firma nabízí parozábrany, dilatace a těsnicí šňůry. Izolace na topení, chlazení, střechy, podlahy.

  Bánskobystrická 114/26, Liberec VIII-Dolní Hanychov(Prodejna z ul. České mládeže)

  Falco North, s.r.o.

  zakoupení stavebnin, specializace na sádrokartony, izolace, podhledy a stavební chemii. Montáž interiérových systémů, dodávky interiérů.

  Bajkalská 263, Liberec

  REGIO Czech, s.r.o.

  nabízíme sanaci betonových a zděných konstrukcí, provádění hydroizolace. Nabídka stavební chemie, materiálů Ardal, Drizoro, Hey´di a Ladax.

  Rochlická 283, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?