Detail firmy
 
Logo firmy
 

Altánky

Elegantní řešení krytého prostoru na Vaší zahradě. Pokud rádi vysedáváte venku, grilujete nebo jste přes léto na zahradě víc než doma, máte rádi večerní posezení s přáteli u krbu s dobrým vínem, pak altán je pro Vás tím správným řešením. Pod zastřešeným altánem se můžete nerušeně věnovat svým aktivitám aniž by Vás zaskočil déšť.

Jít zpět na profil firmy

 

Truhlářství Bret Dětenice / Liberec, Mladá Boleslav

Zabýváme se truhlářskou výrobou na zakázku. Možnost gafických návrhů a 3D vizualizací jednotlivých výrobků či celých interiérů. Prodej elektrospotřebičů Brandt. Naše firma sídlí v Dětenicích (okr.Jičín), nedaleko Zámku a pivovaru Dětenice. Firma Truhlářství Bret vznikla v roce 1991. Za dobu svého působení si vybudovala pevné postavení na trhu díky precizně odvedené práci a kvalitě materiálů, které při výrobě používá. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, tak abychom maximálně vyhověli jeho požadavkům. Veškerý sortiment vyrábíme v jakémkoli provedení, jak tvarovém tak v použití materiálu. Možnost kompletního vybavení interiéru. A nezapomínáma poděkovat našim partnerům. Běžně realizujeme výrobky atypických rozměrů a nestandardních požadavků za standardní cenu.

 

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Dětenice 77
507 24  Dětenice

Mobil: +420 608 250 805

Email:

WWW: http://www.truhlarstvibret.cz

Pomohl Vám tento kontakt? Podpořte nás kliknutím na To se mi líbí!

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

Otvírací doba:

pondělí 08:00 - 17:00  

úterý 08:00 - 17:00  

středa 08:00 - 17:00  

čtvrtek 08:00 - 17:00  

pátek 08:00 - 17:00  

Kontaktní osoby:

Bret Miloslav
Telefon: 608 250 805

Email:

Klíčová slova:

špaletová okna, kastlová okna, schodiště, vestavěné skříně, kuchyně, návrhy ložnic, návrhy obývacích pokojů, podkroví, návrhy kanceláří, stoly a židle, realizace schodiště, výroba kuchyňské linky na zakázku

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?