Detail firmy
 
Logo firmy
 

Špaletová okna (kastlová okna) na zakázku

Špaletová okna (kastlová okna) jsou vhodná do historických budov při zachování vzhledu a profilace okna s použitím nové technologie povrchových úprav,těsnění,zasklení a s možností izolačních dvojskel. Špaletová okna (kastlová okna) zajištují vyšší tepelnou a zvukovou ochranu více než moderní plastová nebo dřevěná okna,která jsou osazena pouze jedním izolačním dvojsklem. Tato ochrana se ještě zvyšuje možností kombinace izolačního skla a jednoduchého skla, posílena vzduchovou mezerou v 15cm rámu.

Jít zpět na profil firmy

 

Truhlářství Bret Dětenice / Liberec, Mladá Boleslav

Zabýváme se truhlářskou výrobou na zakázku. Možnost gafických návrhů a 3D vizualizací jednotlivých výrobků či celých interiérů. Prodej elektrospotřebičů Brandt. Naše firma sídlí v Dětenicích (okr.Jičín), nedaleko Zámku a pivovaru Dětenice. Firma Truhlářství Bret vznikla v roce 1991. Za dobu svého působení si vybudovala pevné postavení na trhu díky precizně odvedené práci a kvalitě materiálů, které při výrobě používá. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, tak abychom maximálně vyhověli jeho požadavkům. Veškerý sortiment vyrábíme v jakémkoli provedení, jak tvarovém tak v použití materiálu. Možnost kompletního vybavení interiéru. A nezapomínáma poděkovat našim partnerům. Běžně realizujeme výrobky atypických rozměrů a nestandardních požadavků za standardní cenu.

 

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Dětenice 77
507 24  Dětenice

Mobil: +420 608 250 805

Email:

WWW: http://www.truhlarstvibret.cz

Pomohl Vám tento kontakt? Podpořte nás kliknutím na To se mi líbí!

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

Otvírací doba:

pondělí 08:00 - 17:00  

úterý 08:00 - 17:00  

středa 08:00 - 17:00  

čtvrtek 08:00 - 17:00  

pátek 08:00 - 17:00  

Kontaktní osoby:

Bret Miloslav
Telefon: 608 250 805

Email:

Klíčová slova:

špaletová okna, kastlová okna, schodiště, vestavěné skříně, kuchyně, návrhy ložnic, návrhy obývacích pokojů, podkroví, návrhy kanceláří, stoly a židle, realizace schodiště, výroba kuchyňské linky na zakázku

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?